Lulajbaby
Twój koszyk
 
 
 
 
Zaloguj się Załóż konto
Tutaj jesteś:

nosidełka, chusty, mei tai

 Nosidełko to wspaniała rzecz jeśli zależy ci na prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Pomaga w prosty i podstawowy sposób zbudować prawidłowe relacje dziecko-rodzic dzięki bliskości. Dzięki tej bliskości Twoje dziecko czuje się bezpieczne, co w bardzo szybki sposób można zaobserwować między dziećmi noszonymi w nosidełkach, a tymi nie noszonymi. Objawia się to w innym napięciu mięśni u dzieci: te noszone w nosidełkach wydają się być odprężone i zrelaksowane, ufają rodzicom we wszystkim i dzięki temu nie muszą ciągle "czuwać". Dzieci nie będące blisko rodziców (m.in. poprzez nienoszenie w nosidełkach, na rękach, itp.)  okazują większą nadpobudliwość, ich napięcie mięśniowe jest znacznie wyższe, muszą ciągle "czuwać", przez co są ciągle spięte.

Nosidełko LULAJBABY jest znacznie łatwiejsze i prostsze w stosowaniu, aniżeli chusty. Nie wymaga nauki wiązania, dzięki czemu do produkcji potrzeba znacznie mniej materiału, a co za tym idzie, cena jest znacznie niższa.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Szukaj produktu

Kontakt

  • LULAJBABY
    Hoża 6
    42-202 Częstochowa
    NIP: 573-244-00-66
  • E-mail:sklep@lulajbaby.com
  • Telefon+48 533285388
  • Godziny działania sklepu9-18

Opinia o produkcie

Bardzo milusi materiał zewnętrzny, ładna kolorystyka. Wygląda bardzo elegancko (używam tej pieluszki na wyjazdy do rodziny). Z jednym wkładem z bambusa…
Ocena produktu 5/5

Zmiana języka

PolskiAngielski

Ostatnie aktualności

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Opinie o lulajbaby.com w Okazje.info
Pobieranie danych...